X

ODLUKA O POLAGANJU PRIJEMNOG ISPITA 2015/2016.

GAF QR code

Aktuelno


Aktuelno Web-mail Nauka Net

UPIS 2015 Stari sajt

 
Alumni

Aktuelno

Novosti, konferencije, seminari, kongresi, Nastavno-naučno veće, satnice polaganja ispita, raspored predavanja...

Idi...
  Upis studija

Upis 2014

Informacije o upisu. Uslovi upisa na osnovne i diplomske akademske studije. Pripremna nastava. Prijemni ispit...

Idi...
Nauka Net

Institut

Sertifikat o akreditaciji. Rešenje o utvrđivanju obima akreditacije (Schedule of Accreditation). Licence za izradu tehničke dokumentacije. Lične licence...

Idi...
Nauka Net

NaukaNet

Informacije o konkursima, stipendijama, programima saradnje sa evropskim univerzitetima, razmene stručnjaka i studenata...

Idi...
LibGAF

LibGAF

Informacioni sistem biblioteke Građevinsko-arhitektonskog fakulteta.

Idi...
DibGAF

DiGAF

Pregled diplomskih ispita

Idi...
Nauka Net

Otvoreni konkursi

Otvoreni pozivi u okviru međunarodnih programa i drugi konkursi i javni pozivi

Idi...
SPGAF

Studentski parlament

Studentski parlament Građevinsko-arhitektonskog fakulteta

Idi...
Web meil

Web meil

Web server elektronske pošte

Idi...

Građevinsko-arhitektonski fakultet u Nišu

www.ni.ac.rs

www.gaf.ni.ac.rs

prof dr Petar Mitković

dekan Građevinsko-arhitektonsko fakulteta u Nišu

Reč dekana
prof dr Petar Mitković, dekan Građevinsko-arhitektonsko fakulteta u Nišu
Kraj

Adresa
Građevinsko-arhitektonski fakultet
Aleksandra Medvedeva 14
18000 Niš

PIB
100666542

Telefoni
Informacije (tel./fax.)
+381 18 588 200
Dekanat (tel./fax.)
+381 18 588 202
Institut
(tel.) +381 18 588 181
(fax.) +381 18 588 208
Studentska pitanja (tel.)
+381 18 588 277

e-mail
gaf@gaf.ni.ac.rs

Web
http://www.gaf.ni.ac.rs

e-mail
Zvanični mail:
gaf@gaf.ni.ac.rs
Dekan:
dekan@gaf.ni.ac.rs
Prodekan za nastavu:
prodekan@gaf.ni.ac.rs
Prodekan za nauku:
nauka@gaf.ni.ac.rs
Finansijska sluzba:
fin@gaf.ni.ac.rs
Računarski centar:
gaf@gaf.ni.ac.rs
Pitanja za upis studenata:
upis@gaf.ni.ac.rs
Studentska pitanja:
pitanja@gaf.ni.ac.rs
Doktorske studije:
doktorske@gaf.ni.ac.rs